decoration

Запитання та відповіді

1.Як можна отримати індивідуальний номер учасника Програми «Моменти життя від Тева»?

Індивідуальний номер учасника, що знаходиться у верхньому правому кутку брошури для Пацієнта, яку видає лікар, що приймає участь у Програмі «Моменти життя від Тева». Перелік аптек, які беруть участь у Програмі, Пацієнт може знайти самостійно на сайті або дізнатися у оператора гарячої лінії 0 800 50 04 05 (дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів на території України безкоштовні). Індивідуальний номер учасника Програми на момент видачі не активний.

2.Термін дії Програми «Моменти життя від Тева»

Програма реалізується на території України (окрім АР Крим та зони проведення ООС) до 31 грудня 2022 року.

3. Як стати учасником Програми?

Для отримання пакету учасника Програми необхідно звернутись до лікуючого Лікаря. Пацієнт зможе зареєструватись у Програмі через вебсайт www.lifemoments.com.ua або за допомогою гарячої лінії Програми за номером 0 800 50 04 05 (дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів на території України безкоштовні). Технічна підтримка у реєстрації надається за номером гарячої лінії Програми.

4.Яка інформація потрібна для реєстрації в Програмі?

Для реєстрації необхідна така інформація: стать, діагноз, місто, вік, індивідуальний номер учасника (вказаний у правому верхньому кутку брошури), номер телефону, копія призначення лікарського засобу, що приймає участь у Програмі, назва медичного закладу, де працює Лікар. Персональний номер Пацієнта активується після реєстрації на вебсайті. Для реєстрації на вебсайті необхідно:

• Заповнити форму реєстрації, надати згоду на участь у Програмі та на обробку персональних даних.

• Завантажити скан-копію паспорта громадянина України (паперовий чи у формі ID картки) та скан-копію призначення препарату, що бере участь у Програмі.

Після цього Пацієнт у будь-якому місті України може обрати зручну для себе аптеку, яка бере участь у Програмі, та придбати там лікарський засіб, що приймає участь у Програмі, зі знижкою.

5. Яка знижка на придбання препарату по Програмі «Моменти життя від Тева»?

Тимчасова знижка. Пацієнт, якому Лікар призначив фреманезумаб, може придбати одну упаковку лікарського засобу, що приймає участь у Програмі за повну вартість та отримати другу упаковку за ціною 0,11 грн в аптеках, що беруть участь у Програмі. Попередньо дізнатися про наявність препарату в аптеках-учасницях можливо за допомогою сайту аптеки або зателефонувавши до аптеки. Детальну інформацію про перелік препаратів, що беруть участь у Програмі, можна дізнатися за номером гарячої лінії Програми та/або в аптеках, які беруть участь у Програмі.

6. Розсилки

6.1. Реєструючись в Програмі, Пацієнт тим самим надає свою згоду на отримання розсилки на мобільний номер телефону у вигляді СМС чи повідомлень на електронні сервіси передачі повідомлень (месенджери), які зареєстровані за номером мобільного телефону щодо:

• змін умов Програми;

• доступності Продукції Компанії;

• нагадувань щодо участі Споживача у Програмі;

• інформації/матеріалів щодо Програми

6.2. Пацієнт у будь-який час протягом строку дії Програми може відмовитись від розсилки шляхом звернення на Інформаційну лінію Програми (вартість дзвінка відповідно до тарифів Вашого оператора).

6.3. У будь-який час Пацієнт може звернутись на Інформаційну лінію Програми та поновити розсилку на номер телефону, який зареєстрований у Програмі.

6.4. Розсилка не є рекламою лікарських засобів, а здійснюється виключно з метою інформування Пацієнта про питання, пов’язані з його участю у Програмі.

Ajov-UA-00103 EXP Sept 2023